Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 29. dubna 2024

• Účinnost
  • Dobře se polykají

Tabletky se dobře polykají, jsou poměrně malé. Po delším užívání ženšenu jsem se cítila mnohem lépe. Mám více energie, lépe se mi ráno vstává a necítím se tolik ve stresu. Myslím, že pomáhá i na imunitu, dostala jsem jen rýmu a po třech dnech mi bylo skoro dobře. Určitě si opět zakoupím .

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• účinek
  • počet kapslí v balení

Ženšen korejský s kombinací vitamínu E je ideální pro všechny od středního věku :) Je ideální pro udržní duševní a fyzické pohody, včetně energie a imunity. Určitě doporučuji všem od středního věku, ideální je také vysoká dávka extraktu v jedné tabletě :)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velikost tablet
  • Užívání 1x denně
  • Žádný

Tablety Zinek forte od Walmark jsou velikostně akorát k polykání, užívá se pouze jedna tableta denně. To je velké plus.
Zinek mi zlepšil ekzém, přestaly se mi tvořit záděry, zlepšil se mi i stav nehtů.
Budu užívat opakovaně, už jen pro posílení imunity a ke zlepšení pokožky a vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• dávkování
  • účinky
  • pozdější nástup účinku

Účinky přípravku Walmark Ženšen korejský se dostavily později (po cca 14 dnech užívání) ale poté jsem skutečně zaznamenala nárůst energie, zlepšení nálady i schopnosti soustředit se. Přípravek bych určitě doporučila všem, kdo prochází psychicky náročnějším obdobím.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Výsledek
  • Užívání
  • Balení
  • Složení
  • Snad žádné

Doplněk stravy od Walmarku dobře znám a beru je běžně. Po týdnech užívání vše roste jak má
nehty, vlasy, kůže. Celková kondice je díky lepší imunitě znát. I menší velikost doplněku stravy, není k zahození.Mohu jen a jen doporučit Zinek forte 25 mg od Walmarku. Já budu v užívání pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• více energie
  • klidnější mysl

Za dobu užívání 30 dnů, tedy jedno celé balení, jsem cítila více energie, což je při fungování s malým dítětem velmi poznat. Zklidnila se mi mysl a celkově jsem více v pohodě. Ženšen tablety se dobře užívají, nemají žádnou příchuť. Velmi oceňuji přírodní složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Zakoupeno v Testuj.to

• kapsle se dobře polyká
  • pěkné balení
  • účinek nenastoupí ihned

Obsahuje unikátní účinné látky s dlouhodobým léčivým působením. Jedná se především o aminokyseliny, polysacharidy, peptidy a vitamíny. Hlavní složkou jsou glykosidy s názvem ginsenosidy, které jsou v kořeni obsaženy nejhojněji v 5. roce života rostliny, potřeba jsou i správné podmínky pěstování. Zvýšil mi energii na celý den, lépe zvládám vstávání i práci i domácnost. Určitě doporučuji ostatním uživatelům.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Lahke davkovanie
  • Funguje
  • 60 tablet baleni
  • Zadne

Ginkoprim mi hodne pomohl pri zlepseni pamete a vykonu mozgu. Ma prijemne tablety, uzivani je jednoduche a citim i podporu prokeveni koncetin. Moc se mi libi doplnujici slozeni o horcik. Urcite ho budu pouzivat i nadale. Libi se mi velke baleni 60 ks.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslav

Zakoupeno v Testuj.to

• nemám co bych vytknul. Můj život je lepší

Ještě má nějaké tablety, ale pocit mám dobrý. Na pamět a soustředění nic nepociťuji ale nohy už nemám tak ledové. Už jsem doporučil tento výrobek rodičům a taky jsou spokojeni. Rád budu pokračovat v denním dávkování. Už jsem koupil další balení v lékárně.

Ověřený zákazník Testuj.to Denis

• Energie
  • Chuť na sex
  • Dobrá cena
  • Nejsou

Po měsíci pravidelné konzumace produktu Walmark Ženšen korejský jsem zaznamenal výrazné zlepšení v mé fyzické a sexuální kondici. Cítím se vitalizovaněji a mám více energie nejen v posteli, ale i při každodenních aktivitách. Tento přírodní doplněk stravy se pro mě stal nenahraditelným pomocníkem při dosahování vyváženého životního stylu. Důrazně doporučuji vyzkoušet tento výrobek od Walmarku všem, kteří touží po celkovém zlepšení svého zdraví a vitality.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Složení
  • Jedná tableta denně
  • Jarní únava je mírnější
  • Nenašla jsem nic co by mi vadilo

Tablety s extraktem korejského ženšenu užívám přibližně 4 týdny. S užívání jsem začala v době, kdy u mě obvykle v plné síle propukla klasická jarní únava, na kterou pak naseda ještě změna času. Ženšen mi pomohl překonat posun času výrazně rychleji a také jarní únava se neprojevuje v plné síle jako předchozí roky. Zda se, že účinky tabletky vážně mají. Výrazný příliv energie nevnímám, vliv na psychickou pohodu je spojen s příjemnějším zvládnutí únavy a jarního vyčerpaní, takže ano, za mě stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Účinek
  • Velikost tobolek
  • Malé balení

S produktem jsme byli velice spokojeni. Užívám jej já a na mé doporučení si jej pořídil i manžel, kterému dodává energii při silovém tréninku. Pozorujeme více energie a celkově je člověk víc v pohodě. Rozhodně budeme v užívání pokračovat i nadále a zakoupíme znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Rychlý ucinek
  • Nema

S ginko prim max jsem byla velice mile překvapena. Začala jsem už po čtrnácti dnech užívání pociťovat větší mozkuschopnost. Tabletky se užívají snadno, nemají žádnou hnusnou pachuť. Vidím i zlepšení, co se křečí týče - jsou méně. Ještě chválím obal produktu, je velice dobře zpracovaný.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Tablety se dobre polykají

Tento produkt byl opravdu fajn. Nečekala jsme tedy mnoho ale byla jsme velmi příjemně překvapena. Tablety se velmi dobře polykaly - maji ideální tvar a nejsou “suché”. Po pár dnech používání jsem k mému překvapeni, zacla pociťovat pozitivní učínky ma mou paměť. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Radomila

• Velikost tablet
  • Příjemná chuť

Hlavní vlastnosti
- dobře vstřebatelný organický zdroj železa + vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání
- železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, podporuje přenos kyslíku v těle
- obohaceno o vitamin B9 a B12, které podporují krvetvorbu
- železo, hořčík, vitamin B12 a vitamin C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
- obsahuje antioxidanty (vitaminy C, E, selen a zinek)

Po užívání se necítím tolik unavená jako předtím. Určitě budu v podávání tablet pokračovat i nadále.

BrainMax NMN 20 g

BrainMax NMN 20 g

Ověřený zákazník BrainMarket.cz Honza

Zakoupeno v BrainMarket.cz

Nelze hodnotit produkt, jehož účinky se dají pozorovat třeba až po více letech ...

Ověřený zákazník Testuj.to Roman

• podpora imunitního systému
  • nezaznamenal jsem vliv na vlasy, nehty, pokožku

Jelikož bylo nedávno aprílové počasí, teplo - zima tak jsem ocenil příznivý vliv na moji imunitu. Protože v tomto období bývají virózy, nachlazení, kašel. Tak jsem toto období přežil bez úhony. To jestli to mělo nějaký vliv na moje nehty, vlasy a pleť nedokáži posoudit. Nic jsem nezaznamenal.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Velká vstřebanost díky vitamínu C
  • Obsahuje vitamín B12 a kyselinu listovou
  • Obsahuje selen, zinek a hořčík
  • Balení jen na měsíc

Pokud jste unavení a bez energie, železo by mohlo být tím pravým pomocníkem, jak se únavy zbavit. Tabletky Walmark Železo 20mg obsahují také kyselinu listovou, vitamín B12 a vitamín C pro lepší vstřebávání. Doporučené dávkování je jedna tabletka denně nalačno. Zapíjí se vodou. Užívání je tedy velmi jednoduché a vhodné i pro děti od 12 let. S produktem jsem po měsíci užívání spokojena, určitě zakoupím další balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohdana

• Snadné užívání
  • Velké balení 90 tablet
  • Zpevněné nehty a pleť
  • Žádný jsem nenašla

Po měsíci užívání doplňku stravy Walmark Zinek forte se mi zpevnily nehty a pleť,na vlasech jsem nic zvláštního nepozorovala.
Výhodou je snadné užívání jen 1x denně, velké balení vydrží 3 měsíce.
Určitě přípravek doporučuji, cítím se v pohodě a zdravě.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Snadno se polykají
  • Zlepšení prokrvení rukou a nohou
  • Zatím žádné zlepšení paměti

Ginkgo biloba mi pomohla hlavně s prokrvením mých rukou a nohou. Celý život trpím na studené končetiny a to v létě i v zimě a nevěděla jsem, co s tím.

Lepší paměť nebo soustředění zatím nepociťuji, ale dávám tomu ještě šance, až doberu všechny tabletky.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25